IMG-LOGO

Sıkça Sorulan Sorular

- Öncelikle siparişinizdeki ürünlerin tasarımı yapılıp onayınız alınacağı için, (05306855898) WhatsApp numaramızdan, (@konseptiko) Instagram sayfamızdan veya iletişim sayfamızdan bize ulaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.
- Kargo hariç 100 tl altında sipariş kabul edememekteyiz.
- Evet, sipariş esnasında bu durumu belirtmeniz yeterli olacaktır. Hediyelik grubu ürünlerimiz, kullanıma hazır halde (paketlenmiş, süslenmiş vs.. şeklinde) gönderilmektedir. İstediğiniz adrese gönderiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
- Tüm ürünlerimizin fiyatları sabittir. Sipariş adeti ürün fiyatlarını etkilememektedir.
- Siparişinizdeki ürünlere bağlı olmakla birlikte, genellikle aşağıdaki bilgileri istiyoruz;
- İsim, yaş, tarih vs...
- Kullanılacaksa fotoğraf
- İstenilen ürünlerde yer almasını istediğiniz ifade(ler)
- Siparişinizdeki (baskı yapılacak olan) tüm ürünlerin tasarımları yapılarak sizin onayınıza atılmaktadır.
- Evet. Bir çok çalışmayı fotoğrafsız yapabilmekteyiz.
- Siz değerli müşterilerimize olabildiğince fazla tema imkanı sunmak için sürekli çalışıyoruz. Konseptiko olarak amacımız hızlı şekilde çalışma yapıp müşterilerimize ulaştırmaktır. Bu yüzden öncelikle hazır temalarımızdan seçim yapmanız uygun olacaktır. Yine de aradığınız özellikte bir temaya sahip değilsek ve çalışma yapabilmek için yeterince zamanımız olursa memnuniyetle fikirlerinizi değerlendiririz.
- Evet, kişiye özel çalıştığımız için bir çok üründe istediğiniz şekilde çalışma yapabilmekteyiz.
- Siparişinizdeki ürünlerin tasarımları size gönderildikten sonra ödeme yapmanızı bekliyoruz. Genellikle sizin için hazırlanan tasarımları iki günden daha fazla bekletmemeyi tercih ediyoruz.
- Eft/Havale veya Kredi/Banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
- Kredi/Banka Kartı ödemelerinizi Shopier dükkanımız üzerinden alıyoruz. Ödemenizi 3D Secure sistemi ile güvenliği bir şekilde yapabilmektesiniz. (Bu sitemde kart bilgileriniz saklanmaz, kayıt edilmez. Sadece ödemenizin yapıldığını görürüz.)
- EFT/Havale şeklinde ödeme yapmak isterseniz Garanti Bankası IBAN adresimizi sizinle paylaşıyoruz. Ödeme sonrasında gönderinizin hesabımıza geçtiğinizi size bildiriyoruz. Ödemelerinizde Hızlı Ödeme (Bankaya göre Fast Ödeme, Kolay Adres Ödemesi adı altında olabiliyor) yöntemini seçerseniz ödemeniz hemen hesabımıza gelmekte ve size de hemen teyit bilgisi verilmektedir.
- Hayır. Kişiye özel çalışma yaptığımız için kapıda ödeme kullanmıyoruz.
- Kargo ücreti her sipariş için 54 tl olarak sabittir.
- Kargo ücretini siparişinizin ödemesini yaparken ilave ederek sizden tahsil ediyoruz. Kargonuzu teslim alırken herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.
- Siparişinizdeki ürünlerin çeşit ve sayısına bağlı olarak değişmektedir. Genellikle iki iş günü içerisinde, en geç 5 iş günü içerisinde kargoya veriyoruz. Yoğunluk olması veya özel durumlarda (kısıtlama dönemlerinde, e-ticaret kampanyalarından kaynaklanan yoğunluk zamanlarında) ne zaman kargo yapabileceğimizi iletişime geçtiğiniz zaman öğrenebilirsiniz.
- Siparişleriniz İzmir’den genellikle MNG kargo ile gönderilmektedir. Yoğunluk veya özel durumlarda (kısıtlama dönemlerinde, e-ticaret kampanyalarından kaynaklanan yoğunluk zamanlarında) farklı kargo firmalarını da kullanabilmekteyiz.
- Kargo firmalarının belirttiği teslimat zamanları şöyledir. Normal şartlar dahilinde;
- 600 km’ye kadar mesafesi olan gönderiler il merkezlerine 1 (bir) iş günü;
- 600-1000 km arası mesafesi olan gönderiler 2 (iki) iş günü;
- 1000 km’den daha fazla mesafesi olan gönderiler ise 3 (üç) iş günü içerisinde teslim edilir.

- Konseptiko olarak siparişlerinizi hızlıca hazırlayıp kargoya teslim ediyoruz. Kargonuzun teslim süresinin şubelerdeki yoğunluk durumuna göre değişebileceği unutulmamalıdır. Bu yüzden kargo teslim süresi konusunda bir garanti veremiyoruz.
- Konseptiko olarak ürünlerinizin paketlenmesine azami özen gösteriyoruz. Bu konuda %100'e yakın bir paketleme ve kargo memnuniyetimiz mevcuttur. Oluşabilecek olumsuz durumlarda da Konseptiko olarak her zaman müşterilerimizin yanındayız.
- Ürünlerimiz kişiye özel hazırlandığı için sonrasında tekrar kullanılabilirlik durumu olmuyor. Bu yüzden iade kabul etmiyoruz.
- Bizden kaynaklı hatalı ürün veya ayıplı ürün gönderimi gerçekleşmiş ise elbette ki hatamızı telafi etmek için değişim yapabiliriz.